Dezvoltator iOS / Android

Atribuțiile

- Dezvoltarea noilor funcționalități ale aplicației mobile pentru Android și iOS;

- Efectuarea experimentelor A / B și analizarea rezultatelor acestora;

- Participare la proiectarea a design-ului și a API-ului web;

- Revizuirea codului, studierea noilor tehnologii.

Cerințe

- Cunoașterea platformei Android cu 21 de API-uri;

- Scrierea unui cod curat;

- Capacitatea de a găsi un echilibru între produs și componentele tehnice;

- Abilitatea de a lucra în echipă, de a-și apăra în mod competent punctul de vedere;

- Dorință excesivă de a îmbunătăți produsul și de a cuceri lumea!

Termeni

- Proiecte interesante care motivează creșterea profesională;

- Plata la timp pentru munca efectuată;

- O echipă tânără și energică.

Doriți să vă angajați la noi la serviciu?
Atunci completați formularul

Apăsînd butonul “Trimite”, dvs afirmați că sunteți de accord cu Politica de confidențialitate
Solicitarea dvs. a fost trimisă cu succes. Sending error! Reload page or call us! Greşeală! Reîncărcați pagina și verificați dimensiunea fișierului atașat!