QA - tester site web

Atribuțiile

- Înțelegerea specificului activității de asigurare a calității;

- Experiență într-o poziție similară: 2-3 ani;

- Capacitatea de a rezolva problemele complexe la timp.

Cerințe

- Abilitatea de a lucra în echipă, independență, diligență, responsabilitate, concentrare pe rezultatul general;

- Dorința de a dobândi noi cunoștințe și de a se dezvolta constant;

- QA: Crearea și / sau suportul bibliotecilor de testare;

- Analist: Analiza cerințelor;

- QA: Controlul asupra intrării defectelor;

- QA: Aprobarea cazurilor de testare cu clienții.

Termeni

- Proiecte interesante care motivează creșterea profesională;

- Plata la timp pentru munca efectuată;

- O echipă tânără și energică.

Doriți să vă angajați la noi la serviciu?
Atunci completați formularul

Apăsînd butonul “Trimite”, dvs afirmați că sunteți de accord cu Politica de confidențialitate
Solicitarea dvs. a fost trimisă cu succes. Sending error! Reload page or call us! Greşeală! Reîncărcați pagina și verificați dimensiunea fișierului atașat!